Zablokowana droga krajowa nr 92. Dwie osoby ranne

11

Kilka aut zderzyło się dziś przed godzina 11 w Gutowie Wielkim. Poszkodowane zostały dwie osoby.

Na miejsce zostały zadysponowane dwie jednostki JRG Września oraz OSP Węgierki. Ranne osoby zostały zabrane do szpitali przez załogi pogotowia z Witkowa oraz Słupcy. Pogotowie z Wrześni nie mogło dojechać na miejsce, ponieważ ratownicy zajmowali się innym pacjentem. Przyczyny wypadku będzie wyjaśniać wrzesińska policja. (GP)

11 KOMENTARZE

    • Z doświadczenia.. jak dzwoniłam po karetke i długo nie przyjeżdżali, zadzwonilam jeszcze raz i spytałam jak długo mamy czekać powiedzieli mi, że nie wiedzą jak długo karetka bedzie jechac, ponieważ karetki są teraz prywatne, nie należą do szpitala i oni niestety nie wiedzą skąd ta karetka jedzie.

    • Ludzie karetki mogły być u innych chorych i pewnie dlatego nie pojechały na ten wypadek. Siejecie zamieszanie i tyle. Trochę pomyślcie

  1. Wypadek w Gutowie Wielkim i jedzie jednostka która ma +/- 7 kilometrów zamiast Jednostka z Węgierek która ma tam 4 kilometry ? A mówią że liczy się każda sekunda 😉 chyba statystyki…

  2. Wrzesnia ma 2 karetki wystarczy ze będzie zatrzymanie krążenia które sie wydłuża i pojedzie karetka podstawowa, która po dobrej chwili wezwie karetkę s z lekarzem do pomocy (większy zakres leków) i już mamy obie karetki uziemione na jakieś 1,5 godz.

    Lidzie trochę pomyslunku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię