Zagrają dla Joanny Bazylczuk

0

Po charytatywnym biegu organizowanym przez Active Nekla i Night Runners Września zbliża się kolejne wydarzenie skierowane dla Joanny Bazylczuk, walczącej z nowotworem złośliwym mózgu.

W najbliższą niedzielę 26 marca w Nekielskim Ośrodku Kultury zostanie zorganizowany koncert dla Asi. Poza występami muzycznymi nie zabraknie także innych atrakcji.

O szczegółach mówi Aleksandra Kujawa – dyrektor Nekielskiego Ośrodka Kultury.

 

W organizację koncertu mocno zaangażowali się pracownicy Nekielskiego Ośrodka Kultury. Na Facebooku zostało utworzone specjalne wydarzenie pod nazwą „Koncert charytatywny dla Asi”, gdzie codziennie prezentowane są gadżety przeznaczone na licytacje.

Warto wspomnieć, że inicjatorem koncertu są członkowie Nekielskiej Orkiestry Dętej. Joanna Bazylczuk przez wiele lat aktywnie uczestniczyła w działalności orkiestry. Grała na flecie.

Jednym z utworów, które orkiestra zaprezentuje na niedzielnym koncercie będzie znany przebój The Jackson 5 – I Want You Back.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące leczenia Joanny Bazylczuk są na bieżące przekazywane na facebookowym profilu „Pomoc dla Asi walczącej z nowotworem złośliwym mózgu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię