Zapytają o Polskę inaczej!

0

Niestandardowy koncert piosenek na 100-lecie odzyskania niepodległości już w ten weekend. Zapytaj o Nią to synonim patriotyzmu w nowym wydaniu. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

Koncert odbędzie się 10 listopada o godz. 18:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Trzecia edycja wydarzenia zatytułowanego Zapytaj o Nią jest organizowana przez Mateusza Nowaczyka, absolwenta Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza. Ma być niebanalnym uzupełnieniem obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości we Wrześni. – Koncert to propozycja dla osób, które poszukują niestandardowych, alternatywnych form celebrowania Narodowego Święta Niepodległości. Chcemy udowodnić, że współczesny patriotyzm nie musi być już tylko przelewaniem krwi za ojczyznę. To przede wszystkim wartości i codzienne działanie – wyjaśnia organizator, Mateusz Nowaczyk.

Młodzi zaśpiewają piosenki, które bezpośrednio dotyczą sytuacji wojennych, a także współczesne utwory tj. Tolerancja Stanisława Soyki, Dziwny jest ten świat Czesława Niemena czy Nie żałuję Edyty Geppert w nowych aranżacjach. Zapraszamy!

Więcej o koncercie mówiono w Gościńcu Radia Września. Szczegóły TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię