Zawieszamy Gazetę Radio Września – przynajmniej na razie

7

Szanowni Państwo, to ostatni numer Gazety Radio Września. Macie w rękach wydanie 126. i na tę chwilę ostatnie.

Kłaniamy się nisko i dziękujemy za zaufanie, za wspólne emocje i za to, że byliście z nami na dobre i na złe. Wszystko, co doświadczyliśmy dzięki Wam, da nam nowe możliwości, by działać prężniej na innych polach – w radiu i na portalu.

Chcielibyśmy raz jeszcze zakomunikować wszystkim, że gazeta wraz z dzisiejszym numerem zostaje zawieszona, zamierzamy powracać do niej co jakiś czas. Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym temacie, choć priorytetem dla nas zawsze będzie radio. Jak wspominałem w ubiegłych numerach, to krok w przód, nie coś czego nie mogliśmy się spodziewać – idziemy z duchem czasu, bo dobrze wiemy, że internet staje się równie ważny, często nawet ważniejszy.

Postanowiliśmy jednocześnie wraz z podjęciem decyzji dotyczącej gazety podzielić się również z Państwem wiadomością, o której będzie głośno nie tylko we Wrześni, ale i w całej Wielkopolsce. Przewagą małych miast jest to, że właśnie tu można robić rzeczy wielkie i rozwijać je szybciej.

Wraz z przeniesieniem naszej gazety na portal stawiamy na rozwój radia w kontekście nowych częstotliwości. Zamierzamy to zrealizować niebawem. W ten sposób tworzymy nowe możliwości dla radia i portalu, stawiamy na pewną przyszłość. Niedowiarkom czy lokalnym sceptykom odpowiadam stanowczo – nigdy nie pomyślimy choć przez chwilę o sprzedaży naszego radia. Trzymajcie za nas kciuki, będziemy silni jak do tej pory i jeszcze bardziej dla Was. Do usłyszenia!

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MarekdżordżnieczytelnikAntoninejan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Sebastian
Gość
Sebastian

A takie było ładne, amerykańskie, szkoda 🙂 A już tak poważnie – rynek weryfikuje i złe produkty zwyczajne znikają. W waszym przypadku zdecydował o tym brak obiektywizmu, rzetelności, wchodzenie w tyłek władzy i… tzw. felietony redaktora naczelnego. Puszczajcie dziś w tym waszym radio piosenkę…

To już jest koniec, nie ma już nic,
Jesteśmy wolni, możemy iść 
To już jest koniec, możemy iść,
Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic 

jan
Gość
jan

wymieniłeś dwie najgorsze rzeczy w całej gazecie. nie bede tesknil

Antonine
Gość
Antonine

No ty to chyba jesteś z tej rzetelnej, obiektywnej i zawsze od wieków przeciwnej władzy konkurencji……

jan
Gość
jan

super wiadomość

nieczytelnik
Gość
nieczytelnik

wreszcie

dżordż
Gość
dżordż

Dziękujemy! Z eteru za jaki czas znikacie, przepraszam, zawieszacie?
Nie udało się?

Marek
Gość
Marek

Już po wyborach, nie jesteście potrzebni. Do zobaczenia przed wyborami 2023 😀