Zawieszamy Gazetę Radio Września – przynajmniej na razie

7

Szanowni Państwo, to ostatni numer Gazety Radio Września. Macie w rękach wydanie 126. i na tę chwilę ostatnie.

Kłaniamy się nisko i dziękujemy za zaufanie, za wspólne emocje i za to, że byliście z nami na dobre i na złe. Wszystko, co doświadczyliśmy dzięki Wam, da nam nowe możliwości, by działać prężniej na innych polach – w radiu i na portalu.

Chcielibyśmy raz jeszcze zakomunikować wszystkim, że gazeta wraz z dzisiejszym numerem zostaje zawieszona, zamierzamy powracać do niej co jakiś czas. Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym temacie, choć priorytetem dla nas zawsze będzie radio. Jak wspominałem w ubiegłych numerach, to krok w przód, nie coś czego nie mogliśmy się spodziewać – idziemy z duchem czasu, bo dobrze wiemy, że internet staje się równie ważny, często nawet ważniejszy.

Postanowiliśmy jednocześnie wraz z podjęciem decyzji dotyczącej gazety podzielić się również z Państwem wiadomością, o której będzie głośno nie tylko we Wrześni, ale i w całej Wielkopolsce. Przewagą małych miast jest to, że właśnie tu można robić rzeczy wielkie i rozwijać je szybciej.

Wraz z przeniesieniem naszej gazety na portal stawiamy na rozwój radia w kontekście nowych częstotliwości. Zamierzamy to zrealizować niebawem. W ten sposób tworzymy nowe możliwości dla radia i portalu, stawiamy na pewną przyszłość. Niedowiarkom czy lokalnym sceptykom odpowiadam stanowczo – nigdy nie pomyślimy choć przez chwilę o sprzedaży naszego radia. Trzymajcie za nas kciuki, będziemy silni jak do tej pory i jeszcze bardziej dla Was. Do usłyszenia!