Znakomity mecz i zwycięstwo APP Krispol nad Stalą Nysa

0
Fragment meczu APP Krispol - Stal Nysa

Wczoraj o godz 18:00 w hali sportowej przy ul. Słowackiego 41 odbył się mecz Krispol 1 ligi siatkówki, w którym APP Krispol wygrał z liderem, Stalą Nysa 3:1. Był to znakomity mecz w wykonaniu naszego zespołu.

Jak twierdzi trener Marian Kardas jego zespól przystąpił do meczu w bojowym nastroju.

 

 

W pierwszym secie trwał wyrównany bój, na szczęście tym razem ostatnie piłki należały do APP Krispol, który wygrał 25:23. Choć w drugiej partii lepiej zaczęli gospodarze, to od stanu 5:5 do głosu doszli goście i to oni zwyciężyli wysoko 25:18. na początku trzeciego seta trener Kardas dokonał 2 zmian, Miejsce Frankowskiego i Lindy zajęli Jóźwik i Lorenc. Ta roszada pozytywnie wpłynęła na grę zespołu. Drużyna APP Krispol trzeciego seta wygrała 25:20. W czwartym na parkiecie pojawił się wrześnianin Robert Brzóstowicz, który dobra grą i zdobyciem 3 punktów przyczynił się do zwycięstwa w tej partii 25:22 i w całym meczu 3:1. To duży sukces, ale przede wszystkim bardzo miła niespodzianka, która ucieszyła kibiców APP Krispol. MVP meczu został Łukasz Kalinowski.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że mimo trudnej sytuacji związane z koronawirusem rozgrywki rundy zasadniczej dobiegną końca. Obecnie na 1. miejscu w tabeli Stal Nysa 67 pkt, na 2. BBTS Bielsko 53 pkt., na 3. LUK Politechnika Lublin 52 pkt., na 4. APP Krispol 47 pkt., na 5. Gwardia Wrocław 45 pkt., a na 6. Mickiewicz Kluczbork 44 pkt.
Do zakończenie rundy zasadniczej pozostały następujące mecze, które mają zostać rozegrane w najbliższą sobotę:
MCKiS Jaworzno – SMS PZPS Spała
Gwardia Wrocław – Chrobry Głogów
KPS Siedlce – AZS AGH Kraków
Norwid Częstochowa – Mickiewicz Kluczbork
Lechia Tomaszów Maz. – Politechnika Lublin

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o