Znamy rozstrzygnięcia Festiwalu Podróżniczego!

0
Szymon Radzimierski z prezesem Klubu Szalonego Podróżnika - Grzegorzem Posałą.

To były trzy dni pełne egzotycznych wrażeń. Dzisiaj zakończyła się czwarta edycja Festiwalu Podróżniczego w Środzie Wielkopolskich.

Był to również czas festiwalowych rozstrzygnięć. Najlepszą prezentacją została wybrana opowieść Rafała Króla o kajakowej podróży na Spitsbergen. Jurorzy docenili wyczyn podróżnika, który podczas eksploracji często balansował na granicy utraty życia.

Nagrodę publiczności uzyskał 10-letni Szymon Radzimierski, który dzisiaj porwał wszystkich zebranych swoją egzotyczną opowieścią o Borneo.

Największym zainteresowaniem widzów festiwalu cieszyło się wczorajsze spotkanie ze znanym himalaistą – Krzysztofem Wielickim.

Klub Szalonego Podróżnika planuje już kolejną edycję festiwalu, która odbędzie się w przyszłym roku. Organizatorzy chcą postawić większy nacisk na możliwość podróżowania osób z niepełnosprawnością. Na celowniku jest również kilku znanych prelegentów. Jednak prezes Grzegorz Posała nie chciał zdradzić żadnych szczegółów.

Rozmowy z Krzysztofem Wielickim, Szymon Radzimierskim i Rafałem Królem już niedługo na antenie Radia Września i w najbliższym wydaniu Gazety Radio Września.

Radosław Jagieła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię